Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Nauk o Zdrowiu

Instytut Nauk o Zdrowiu

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Kontakt

Katedra Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego

Sekretariat: mgr Anna Sopala sekretariat.kpirm@apsl.edu.pl tel. 881 065 667

Kierownik: dr n. med. Kazimiera Hebel kazimiera.hebel@apsl.edu.pl (59) 30 67 625

Instytutowy Koordynator ds. praktyk: mgr Aleksandra Góral-Kubasik aleksandra.goral-kubasik@apsl.edu.pl  (59) 30 67 627

Zakład Ratownictwa Medycznego:

Kontakt: mgr Anna Sopala sekretariat.kpirm@apsl.edu.pl tel. 881 065 667

Kierownik: dr n. med. Sylwia Jałtuszewska sylwia.jaltuszewska@apsl.edu.pl

Koordynator ds. praktyk kierunku Ratownictwo medyczne mgr Andrzej Rut andrzej.rut@apsl.edu.pl (59) 30 67 627

Zakład Pielęgniarstwa:

Kontakt: mgr Anna Sopala sekretariat.kpirm@apsl.edu.pl tel. 881 065 667

Kierownik: mgr Aleksandra Steliga aleksandra.steliga@apsl.edu.pl tel. 881 065 667

Koordynator ds. praktyk kierunku Pielęgniarstwo: mgr Aleksandra Góral-Kubasik aleksandra.goral-kubasik@apsl.edu.pl  (59) 30 67 627

Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej:

Kierownik: dr n. med. Kazimiera Hebel kazimiera.hebel@apsl.edu.pl tel. (59) 30 67 625

Z-ca kierownika: mgr Aleksandra Steliga aleksandra.steliga@apsl.edu.pl tel. 881 065 667

Technik: Viktoriia Yuzefovich viktoriia.yuzefovich@apsl.edu.pl tel. (59) 30 67 626

Technik: mgr Bogusława Rydzewska boguslawa.rydzewska@apsl.edu.pl tel. (59) 30 67 626

Specjalista - Informatyk: mgr inż. Wojciech Regent wojciech.regent@apsl.edu.pl tel. (59) 30 67 626

Znajdziesz nas tutaj