logo-inoz

eu-belka

Przedmiotem projektu jest wsparcie dla 50 studentów na kierunku pielęgniarstwa na studiach I stopnia- licencjat na Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Tytuł projektu
„Znajdź pracę! Kierunek pielęgniarski na Akademii Pomorskiej w Słupsku=oferta dla Ciebie”

Projekt realizowany jest przez Akademię Pomorską w Słupsku w partnerstwie z trzema podmiotami leczniczymi:
- Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie, Powiat Człuchowski
- Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku

Istotą projektu jest atrakcyjny program rozwojowy zawierający takie elementy jak: stypendia dla studentów, ponadprogramowe praktyki, zwrot kosztów dojazdu dla studentów poza miejscem odbywania praktyk oraz zatrudnienie na umowę o pracę.

Dofinansowanie wynosi 982 977,00 zł, wkład UE 920 504,47 zł.

Okres realizacji projektu Od 2016-09-01 do 2019-09-30

Projekt Człuchów - innowacyjność programu

plakat-z-BF-Akceptacja

W związku z planowaną rekrutacją uczestników do Projektu ,,Znajdź pracę! Kierunek pielęgniarski na Akademii Pomorskiej w Słupsku = oferta dla Ciebie” realizowanego przez Akademię Pomorską w Słupsku zapraszamy studentów studiów stacjonarnych pierwszego stopnia kierunku pielęgniarstwo na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono 24 listopada b.r. (czwartek) o godzinie 15.00 w Instytucie Nauk o Zdrowiu ul. Westerplatte 64 w Słupsku, sala 114.

Osoby już zdecydowane na udział w projekcie, po pozytywnym zakwalifikowaniu do projektu, będą mogły w tym dniu podpisać deklaracje udziału.

Prosimy o wzięcie dokumentu tożsamości (numer PESEL).

Katedra Pielęgniarstwa

ul. Kozietulskiego 6, 76-200 Słupsk