Kondolencje

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia Pani mgr Magdalenie Poniatowskiej  z powodu śmierci Taty

17.01.2020
Katedra Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego Akademii Pomorskiej w Słupsku wspiera WOŚP

12 stycznia 2020 roku w Parku Wodnym Redzikowo oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy studenci 1 i 3 roku Katedry Pielęgniarstwa oraz Ratownictwa Medycznego wzięli udział w zorganizowaniu stoiska pielęgniarskiego. Fundację wspieraliśmy świadcząc usługi pielęgniarskie w zakresie bezpłatnego mierzenia ciśnienia tętniczego or ...

15.01.2020
Projekt „Zdrowy kręgosłup”

Zdrowy kręgosłup” to nazwa projektu stworzonego przez grupę studentów z koła naukowego na kierunku Fizjoterapia. Przy współpracy Akademii Pomorskiej oraz Szkoły Podstawowej nr 11 w Słupsku powstał pilotażowy program profilaktyki wad postawy dla grupy dzieci w wieku szkolnym. Program ma na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w budowie kręgosłupa i stóp u dzieci w wieku rozwojowym.

17.12.2019
Akcja Honorowego Oddawania Krwi

Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji Honorowego Oddawania Krwi 14 listopada, 8 stycznia oraz 12 marca w Krwiobusie na parkingu przy ulicy Westerplatte 64.

15.10.2019
XVI Bałtycki Festiwal Naukowy 2019

W dniach 23-24 maja 2019 w Akademii Pomorskiej w Słupsku odbył się XVI Bałtycki Festiwal Naukowy. Jego celem było przybliżenie mieszkańcom regionu tematyki prowadzonych na Pomorzu badań naukowych, zaznajomienie z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości i radości jego poznania.

15.10.2019