Uwaga pierwszoroczniacy!

Studenci pierwszego roku (Ratownictwo medyczne i Kosmetologia), studia niestacjonarne, którzy wybrali Lektorat języka niemieckiego, proszeni są o pilny kontakt z wykładowcą: Agnieszka Pierzchalska.

14.10.2020
Uwaga studenci!

Nastąpiła zmiana wszystkich planów dla kierunków stacjonarnych i planu I roku Pielęgniarstwa studia drugiego stopnia niestacjonarne.

09.10.2020
Uwaga studenci I roku Ratownictwa Medycznego stacjonarnego

Zaległe zajęcia z prof. Winklewskim z Fizjologii z elementami fizjologii klinicznej ze środy 07.10.2020 zostaną odrobione w poniedziałek 12.10.2020 od godziny 14.30 do godziny 15:15, zajęcia odbędą się na ul. Westerplatte w sali 414.

09.10.2020
Ważna informacja dla studentów

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, iż następujące zajęcia w trybie stacjonarnym z j.angielskiego z mgr D.Sej-Furmanek zostają odwołane.

02.10.2020