Katedra Pielęgniarstwa Akademii Pomorskiej w Słupsku wspiera WOŚP

13 stycznia 2019 roku w Parku Wodnym Redzikowo, podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, studenci I i III roku Katedry Pielęgniarstwa wzięli udział w zorganizowaniu stoiska pielęgniarskiego.

Fundację wspieraliśmy świadcząc usługi pielęgniarskie w zakresie bezpłatnego mierzenia ciśnienia tętniczego oraz badania poziomu cukru, a także edukacji zdrowotnej.

Nasza akcja została bardzo pozytywnie odebrana przez mieszkańców Ziemi Słupskiej. Z oferowanych usług skorzystało ponad 100 osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci, a zebrane w ten sposób środki przekazaliśmy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Z całego serca pragniemy podziękować Gminie Słupsk za możliwość czynnego udziału w tym wyjątkowym dniu i grania do jednej puszki na wspaniały cel!