Katedra Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego Akademii Pomorskiej w Słupsku wspiera WOŚP

12 stycznia 2020 roku w Parku Wodnym Redzikowo oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy studenci 1 i 3 roku Katedry Pielęgniarstwa oraz Ratownictwa Medycznego wzięli udział w zorganizowaniu stoiska pielęgniarskiego. Fundację wspieraliśmy świadcząc usługi pielęgniarskie w zakresie bezpłatnego mierzenia ciśnienia tętniczego oraz badania poziomu cukru, a także edukacji zdrowotnej.

Nasza akcja została bardzo pozytywnie odebrana przez mieszkańców Ziemi Słupskiej. Z oferowanych usług skorzystało ponad 100 osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci, a zebrane w ten sposób środki przekazaliśmy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Z całego serca pragniemy podziękować Gminie Słupsk za możliwość czynnego udziału w tym Wyjątkowym Dniu i grania do jednej puszki na wspaniały cel!