Umowy w ramach Erasmus

logo-inoz

INoZ ma podpisane umowy w ramach projektu Erasmus + z uczelniami:

 • Universidade de Vigo (Vigo, Hiszpania)
 • Technological Educational Institution of Thessaly (Larissa, Grecja)

 • Kilis 7 Aralik Universitesi (Kilis, Turcja)

 • Izmir Katip Celebi University (Izmir, Turcja)

 • Mersin University (Mersin, Turcja)

 • Mehmet Akif Ersoy University (Burdur, Turcja)

 • Yildirim Beyazit University (Ankara, Turcja)

 • Cumhuriyet University (Sivas, Turcja)

 • Batman University (Batman, Turcja)

 • Selahaddin Eyyubi University (Diyarbakır, Turcja)

 • Giresun University (Giresun, Turcja)

 

W dniach 12 – 15. 05. 2014 dr Małgorzata Lesińska-Sawicka i dr Agnieszka Grochulskaw ramach programu Lifelong Learning Programme/ Erasmus+ były na Kilis 7 AralikUniversity w Turcji.

Przeprowadziły wykłady dla studentów pielęgniarstwa i nauczycieli akademickich nt. „Cultural Competence in Nursing” i „Secondary Prevention of Cardiovascular Disease as an Essential Element of a Comprehensive Cardiac rehabilitation”. W czasie pobytu na uniwersytecie wzięły udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz uroczystym otwarciu Stacji Dializ i Fizjoterapii. Zapoznały się ze standardami kształcenia pielęgniarek w Turcji, bazą lokalową i wyposażeniem placówki.

 

W dniach 15 – 19.09. 2014 roku w ramach programu Lifelong Learning Programme/ Erasmus+ gościli w Instytucie Nauk o Zdrowiu nauczyciele z Mehmet Akif Ersoy University Turkey – dr Murat Kus, mgr Selcan Akturk Kus.

Zapoznali się z bazą lokalową uczelni, wyposażeniem pracowni, zwiedzili szpital. Zapoznali się z organizacją kształcenia pielegniarek na studiach pierwszego stopnia.

 

W roku akademickim 2011/2012 dwie studentki z pielęgniarstwa, III rok, w ramach programu Erasmus studiowały na University of Cadiz (UCA) w Hiszpanii.

 

W roku akademickim 2014/2015 dwóch studentów z pielęgniarstwa, II rok, w ramach programu Erasmus studiowali na Kilis 7 Aralik University w Turcji.

 

2015/2016 student pielęgniarstwa pojechał Grecja Technological Institute of Thessaly

 

2015/2016 8 studentów pielęgniarstwa: 2 z Grecji z Technological Institute of Thessaly, 6 z Turcji: Izmir Katip Celebi University, Mehmet Akif Ersoy University, Mersin University

Kontakt

Katedra Pielęgniarstwa
Sekretariat

ul. Kozietulskiego 6, 76-200 Słupsk
mgr Anna Sopala
Telefon: 59 848 28 63 wew. 720
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katedra Fizjoterapii i Ratownictwa Medycznego
Sekretariat

ul. Kozietulskiego 6, 76-200 Słupsk
mgr Anna Sopala
Telefon: 59 848 28 63 wew. 720
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.